ANGLOFONNÍ ZÁKLADNÍ ŠKOLA
EDUCATION FOR A BRIGHT FUTURE

 

Paul Coats2

PAUL COATS

Ahoj všem! Jmenuji se Paul Coats, pocházím z Velké Británie a jsem jedním z rodilých mluvčích na naší škole. Jelikož je moje manželka Češka, tak v češtině hodně rozumím, ale s mluvením je to horší. Mějte se mnou proto trpělivost :-)

Vždycky říkám, že práce s dětmi je nakažlivá. I proto se už více než dvacet let živím jako učitel a musím říct, že mě dětský smích a nadšení opravdu neuvěřitelně naplňují. 

S prací ve škole mám velké zkušenosti. Ať už jako učitel, nebo zástupe ředitele. Pracoval jsem pro několik škol ve Velké Británii i v Česku a podílel se i na projektech podporujících moderní pojetí výuky.

Je to i můj velký koníček, ve volném čase se snažím vzdělávat a rozšiřovat si znalosti o nové techniky učení. Kromě toho mě možná někdy uvidíte, jak brázdím ulice Prahy ve svém londýnském taxíku. A k tomu i zpívám. Jsem členem mezinárodního sboru v Praze.  

Máte nějaký dotaz? Zastihnete mě na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

Alexandria Vogl2

ALEXANDRIA VOGL

Ahoj! Jsem Alexandria Vogl, pocházím ze slunečné Kalifornie ve Spojených státech a jsem jedinou anglickou rodilou mluvčí na naší škole :-). Absolvovala jsem bakalářské stadium v humanitních vědách se zvláštním zaměřením na angličtinu, dějiny a dějiny umění. Kromě toho mám magisterský titul v řízení vysokých škol.

V České republice jsem od roku 2018 a v průběhu prvního roku jsem pracovala jako vedoucí učitelka v předškolním zařízení a vedla odpolední vyučování angličtiny pro děti ve věku 6-13 let. Před svým příchodem do České republiky jsem pracovala na americké univerzitě, vyučovala úvodní kurz a působila jako akademický poradce. Vzdělávání bylo vždy důležitou součástí mého života a něco, na co kladu velký důraz.

Pro práci s dětmi jsem nadšená a doufám, že ze školy udělám místo, na které se budou děti v mé třídě každý den těšit. Ve svém volném čase ráda poznávám Prahu, chodím na túry a navštěvuji místní muzea. S velkým nadšením se snažím jako pedagog profesně růst a vštěpovat mým žákům lásku k učení!

Máte nějaký dotaz? Zastihnete mě na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

Ing. Katarína Dvořáková

Ahoj, zdravím všechny rodiče i žáky. Jak už si podle jména můžete všimnout, tak pocházím ze Slovenska, konkrétně z Vranova nad Topľou. Vystudovala jsem tam ekonomickou školu a v roce 2008 odstátnicovala na Slovenské poľnohospodárske univerzite.

Vždycky mě ale lákalo učení, proto jsem v roce 2018 absolvovala kurz asistenta pedagoga a na naší škole začala tuto funkci vykonávat. V současnosti podporuji žáky při výuce českého jazyka, matematiky, prvouky a dalších předmětů.

Máte jakýkoliv dotaz? Zastihnete mě na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

Mgr. NIKOLAJ HLADÍK

Ahoj všem, jmenuji se Nikolaj Hladík a jsem jedním z ředitelů školy. Vystudoval jsem Pedagogickou fakultu v Hradci Králové a absolvoval Managerské studium pro vedoucí pracovníky na Pedagogické fakultě v Praze. Sám jsem začínal jako učitel, především matematiky a fyziky.

K angličtině mám blízký vztah, neboť se moje dcera provdala do Velké Británie, kde vyrůstá i můj vnuk :-). Celoživotní práci s dětmi, vedení pedagogů a řízení školy se snažím zužitkovat i na naší AngloZŠ.

Máte nějaký dotaz? Zastihnete mě na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

  

 

 

 

JUDR. MGR. ZDENĚK DVOŘÁK, PH.D

Zdravím vás! Jmenuji se Zdeněk Dvořák a jsem ředitelem naší malé školy. Vystudoval jsem Právnickou fakultu Univerzity Karlovy a následně absolvoval obor psychologie na Filozofické fakultě Masarykovy Univerzity. Mám za sebou i dvouleté studium na univerzitě ve Walesu. Od roku 2008 jsem pracoval v zahraniční nadnárodní společnosti a byl jsem v každodenním kontaktu se zahraničními kolegy.

S rodinou jsme přemýšleli, jestli se nepřestěhujeme kvůli práci i lepším možnostem vzdělání pro naše dva syny do Velké Británie. Nakonec jsme se ale rozhodli zůstat a já jsem měl tedy prostor založit naši Anglofonní základní školu. Díky vystudovanému oboru psychologie mám zájem o vzdělávání, praxe v právu mi zase usnadnila práci v administrativně-právních náležitostech týkajících se založení a chodu školy.

Máte nějaký dotaz? Zastihnete mě na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

ANGLOFONNÍ ZÁKLADNÍ ŠKOLA

Adresa: Janského 2189/18, Stodůlky, 155 00 Praha 5

Email: skola@anglozs.cz

REDIZO: 691 008 345

IČ: 04 303 881

Ředitel školy: Mgr. Nikolaj Hladík

Email: nikolaj.hladik@anglozs.cz

Telefon: +420 603 416 073

Zřizovatel školy: Anglofonní základní škola, z.ú., vedená u Městského soudu v Praze pod sp. zn. U, vložka 268

IČ: 04 303 881

ID datové schránky: s4s9nb8

Ředitel zřizovatele: JUDr. Mgr. Zdeněk Dvořák, Ph.D.

Email: zdenek.dvorak@anglozs.cz

Telefon: +420 603 392 392

 

Kudy k nám

Dostupnost městskou hromadnou dopravou - linkou č. 142 ze stanice Nové Butovice (metro B) či linkou č. 137 ze stanice Luka (metro B) na autobusovou zastávku Malá Ohrada.
 
Možnost parkování v areálu školy.